10/26/2019

ZATRZYMUJĄC NAJCENNIEJSZE WSPOMNIENIA / LUXNOTE.PL & LABILAB

Chyba już przyzwyczaiłam się do tego, że znikam skąd na jakiś czas. 
Ponowne powroty cieszą mnie bardzo i motywują jeszcze mocniej do dalszego działania! Tak więc szykujcie się na nowości wśród tematyki, estetyki i wyglądu strony. 
Chyba ktoś tutaj tęsknił za nami, prawda? 
________

Nawet nie wiecie jakim priorytetem są dla mnie każde wspominania, wspólne chwile i ważne momenty. Staram się wszystko zatrzymywać na zdjęciach, w małych drobiazgach lub na zwykłych kartkach papieru. Jednak nie zawsze uda się to zatrzymać na stałe.. W każdym momencie zdjęcia z dysku mogą przepaść, drobiazgi się zagubić, a zwykłe kartki papieru wyblaknąć. Dlatego postanowiłam zrobić coś, co pozwoli mi na zatrzymanie tych najcenniejszych wspomnień, chwil i ważnych wydarzeń w jednym miejscu, na stałe i bezpiecznie!Pamiętnik to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie możemy tworzyć od poczęcia do narodzin, poprzez całe dzieciństwo i rozwój dziecka. A najpiękniejszym prezentem w dniu osiemnastych urodzin, to właśnie wręczenie zapełnionego albumu i zatrzymanie cudownych wspomnień w jednym miejscu! LUXNOTE.PL to cudowne Polskie dzieło. Jego pomysłodawczynią jest Kasia, mama dwójki córeczek, która tak samo jak ja, uwielbia zatrzymywać chwile w jednym miejscu. Tak oto powstały jedyne w swoim rodzaju produkty - pamiętniki i pudełka wspomnień. Każde wykonane z dbałościom o najmniejszy szczegół i detal. Pamiętnik dzieciństwa składa się ze 112 stron (pierwsze sześć lat życia dziecka) znajdziemy tam między innymi:

Stronę tytułową z miejsce na wpisanie do kogo książka należy, spis treści, miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze, miejsce na wolne zapiski rodziców do dziecka, miejsce na zdjęcia, album na zdjęcia z najważniejszych momentów dzieciństwa dziecka, miejsce na odciski dłoni i stóp - po każdym roku życia, listy do maleństwa w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku. Pamiętnik jest wydrukowany na aksamitnie gładkim papierze. Papier, poza tym, że jest cudowny w dotyku pozwala na zapisywanie Waszych wspomnień wszystkim, czym tylko macie ochotę. Natomiast okładka ma twardą, lnianą oprawę z tłoczonym białym napisem, który dodaje uroku całości i wpisuje się w klimat! Zdjęcia, to właśnie one najbardziej chwytają za serce i najlepiej oddają zatrzymaną chwilę lub ważny moment. Zawsze obiecywałam sobie, że pod koniec każdego roku, obowiązkowo będę wywoływać zdjęcia i wkładać do albumu. Teraz odkąd poznałam LABILAB jest to jeszcze prostsze! Wystarczy ściągnąć aplikację mobilną i stworzyć fotopamiątkę w kilka minut. Mamy do wyboru małe poręczne albumy z wyrywanymi kartkami, większe formaty fotoksiążki w eleganckiej oprawie i standardowe, tradycyjne zdjęcia oraz zdjęcia w formie instagramowych kwadratów. Wszystko to wydrukowane na najwyższej jakości papierze z cudowną oprawą graficzną do wyboru. Zdjęcia te idealnie wpisują się w pamiętnik dzieciństwa oraz do standardowego albumu zdjęciowego lub bezpośrednio do ramek. My powoli nadrabiamy zaległości, a mamy ich trochę, bo prawie półtora roku.. Uzupełniamy album z wielkim uśmiechem na twarzy i z pełnym sercem. Każda strona jest czymś wyjątkowym, a dodatkowe elementy, takie jak zdjęcia lub odciski dłoni, stóp rozczulają mnie jeszcze bardziej! Wiem, że przed nami jeszcze same cudowne chwile, lecz też mam świadomość, że te które już nastąpiły, zatrzymałam w jednym miejscu i są bezpieczne. Nie mogę doczekać się ostatniego etapu pisania pamiętnika, a następne wręczenia go w dniu osiemnastych urodzin Antosia, to dopiero będzie wydarzenie! 


Koniecznie musicie zobaczyć całą kolekcję produktów marki LUXNOTE.PL 
Zapewniam was, że padniecie z zachwytu i popłyniecie podczas pisania dla waszego maluszka! A do kompletu idealnie wpiszą się wywołane zdjęcia z LABILAB - Specjalnie dla was mam także zniżkę -20% na hasło:babyloveanea20

A więc do dzieła, twórzcie przepiękne wspomnienia! 
I pamiętajcie warto zatrzymać każdy ważny moment i chwilę, bo tak szybko uciekają! 

2 komentarze:

Instagram

Copyright © 2017 loveanea