1/15/2019

DEMAKIJAŻ Z KREMOWĄ PIANKĄ GALENIC PUR

Demakijaż to chyba mój ulubiony temat oraz dziedzina kosmetyków, odkąd pojawiła się u mnie nowość kremowa pianka GALENIC PUR - Każde wieczorne zmywanie makijażu stało się czymś pięknym! Ze wszystkich rodzajów produktów do demakijażu to właśnie kosmetyki w formie pianki skradają moje serce najbardziej! Marka jak i sam produkt jest dla mnie totalną nowością, miałam okazje dostać wspaniały prezent/niespodziankę od sklepu DERMO-COSME SHOP w której to znalazło sie mnóstwo wspaniałych kosmetyków i marek, których wcześniej nie miałam okazji poznać.

GALENIC PUR TO KREMOWA I LEKKA PIANKA, KTÓRA OCZYSZCZA, ODŚWIEŻA I POZOSTAWIA SKÓRĘ WOLNĄ OD ZANIECZYSZCZEŃ. JEST BARDZO DELIKATNA DLA SKÓRY! 


W kontakcie z wodą, kremowa pianka zamienia się w lekki krem, który pokrywa skórę świeżymi nutami białych kwiatów, jaśminu i lilii. Aby zapewnić pielęgnację zarówno skutecznie oczyszczającą jaki i delikatną dla skóry, Twórca formuły Galenic użył techniki formulacji tworząc mikrostruktury micelarne z substancją aktywną. Te układy micelarne dostarczają składniki oczyszczające, aby usunąć zanieczyszczenia skóry. Jego skuteczność jest zachowana, a demakijaż odbywa się w łagodny sposób.

* Pianka jest niesamowita! Jej delikatny zapach konsystencja, a przede wszystkim wygodny dozownik pozwala na higieniczną aplikację, wydobycie odpowiedniej ilości produktu oraz piękny wygląd! Pianka idealnie zmywa nawet wodoodporny makijaż, nie wysusza skóry oraz nie powoduje uczucia ściągnięcia. Moje serce oddało się teraz tylko i wyłącznie tej piance, codziennie jest ze mną podczas demakijażu i nie wyobrażam sobie jej nie mieć! 

Piankę możecie zakupić w sklepie DERMO-COSME SHOP - TUTAJ 

Psssst! Obserwujcie bacznie bloga, pojawią się pewne zmiany, nowości, a także regularne wpisy! Już nie mogę się doczekać..
~ Buziaki, loveanea

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

Copyright © 2017 loveanea