10/21/2018

TORTY Z PAMPERSÓW - SKLEP BABY LOVEANEA

Wyjątkowe oraz jedyne w swoim rodzaju torty z pampersów!

Jest to wyjątkowy, a przede wszystkim praktyczny prezent dla przyszłej mamy! Idealnie wkomponuje się w przyjęcie baby shower, narodziny lub chrzest.
Tort składa się z naturalnej drewnianej podstawy o średnicy 30 cm, która ma wiele zastosowań (np. dekoracja, podkładka, tło do rysowania dla dzieci) Tort posiada jedno piętro, 30 sztuk Pampersów Premium Care w rozmiarze jeden lub dwa do wyboru. Ozdobna wstążka w dowolnym kolorze, bileciki z dowolną dedykacją oraz topper umieszczony na szczycie tortu z napisem baby w kolorze srebrnym lub złotym do wyboru. Całość zapakowana w celofan oraz karton do wysyłki. Do przygotowania tortów wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości! Każdy tort zostaje własnoręcznie i starannie wykonany, z największą dbałością o szczegóły, dlatego każdy jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Tort nie zawiera żadnych dodatkowych wypełniaczy, s
kłada się wyłącznie z pieluszek jednorazowych, które połączone są ze sobą w sposób bezpieczny (bez użycia szpilek, zszywek czy ostrych elementów) Dzięki temu pieluszki po rozłożeniu nadają się od razu do użycia!


Zamówienia możecie składać na stronie facebook https://www.facebook.com/BABYloveanea/ 
lub poprzez mejla Anna_Szlek@wp.pl 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

Copyright © 2017 loveanea