1/26/2018

PIELĘGNACJA CIĄŻOWEGO BRZUSZKA ORAZ BIUSTU Z KOSMETYKAMI MAMA'S

Obecnie moja pielęgnacja ciała zmieniła się dosyć mocno, a produkty MAMA'S pomagają mi idealnie! Bardzo dobrze nawilżają, odżywiają oraz zapobiegają - Teraz podczas ciąży mój biust znacznie się powiększył (Z czego jestem akurat zadowolona, niestety natura nie obdarowała mnie pokaźnym biustem) Skóra w okolicy biustu jest pięknie nawilżona, odżywiona oraz napięta. Natomiast moje rozstępy na pupie z którymi zmagam się od kilku lat, zostały nieco "wybielone" blizny stały się mniej widoczne, krem dobrze nawilża tą okolicę skóry oraz pozostawia ją gładką.


* Krem do pielęgnacji biustu - Krem do intensywnej pielęgnacji biustu w czasie ciąży i po porodzie chroni delikatną skórę przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość. Obecne w kremie opatentowane kompleksy peptydów i białek nie tylko aktywują komórki skóry do produkcji kolagenu, ale również chronią przed rozpadem, dzięki czemu skutecznie zapobiegają wiotczeniu skóry.Chroni delikatną skórę przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość zapobiegając wiotczeniu. 

* Krem przeciw rozstępom - Krem do intensywnej pielęgnacji skóry w czasie ciąży i po porodzie zapobiega powstawaniu rozstępów i nasilaniu się już istniejących. Zawarty w kremie Hydroxyprolisilane CN, zwany aktywatorem młodego kolagenu, stymuluje podziały komórkowe skóry dzięki czemu poprawia jej strukturę i elastyczność. Składnik - Hydroxyprolisilane CN aktywatorem młodego kolagenu, stymuluje podziały komórkowe skóry dzięki czemu poprawia jej strukturę i elastyczność.A Wy mamusie jak dbacie o pielęgnacje podczas ciąży? Jakich kosmetyków używacie/używałyście w tym pięknym okresie czasu? 

NA INSTAGRAMIE WŁAŚNIE RUSZYŁO ROZDANIE Z OKAZJI 1000 OBSERWUJĄCYCH - DO WYGRANIA PALETKA CIENI MAKEUPREVOLUTION! 

LINK - https://instagram.com/p/BeaDY4BFcoK/

~ Buziaczki, loveanea

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

Copyright © 2017 loveanea