1/24/2018

CIĄŻA TO PIĘKNE CHWILE / KSIĄŻKA NATALIA GACKA DRESSLER - CIĄŻA FIT CZYLI CO SIĘ ZYSKUJE GDY SIĘ AKTYWNIE "OCZEKUJE"

Jak dobrze wiecie jestem najszczęśliwszą przyszła mamą.. W brzuszku upragniony synuś - Antoś.. Obecnie rozpoczynamy 21tc ciąży, początki były dla mnie bardzo kiepskie (Pierwszy trymestr - Złe samopoczucie, ciągłe nudności, ból głowy, osłabienia) Na szczęście teraz w drugim trymestrze czuje się już świetnie, czasem zdarzają się jeszcze jakieś wahania nastrojów oraz złe samopoczucie, jednak jest to o wiele słabsze, niż podczas pierwszego trymestru. Jak pewnie dobrze zauważyłyście oraz wiecie - Pragnę rozszerzyć bloga o tematy związane z ciążą, macierzyństwem oraz maluszkiem.. Mam nadzieję, że także zyskam nowe grono odbiorców/czytelniczek, które zostaną ze mną na stałe - Mamusie musimy trzymać się razem! 


(Widoczne zdjęcie USG jest z okresu 13tc)

Niedawno miałam możliwość przeczytania oraz zapoznania się z książką niesamowitej kobiety! NATALIA GACKA DRESSLER - CIĄŻA FIT / Czyli co się zyskuje, gdy się aktywnie "oczekuje" - Książkę dostałam podczas spotkania dla blogerek w Łodzi - Zachwyciła mnie od okładki po ostatnie słowo na ostatniej stronie.. Jest to książka wydana w formie dzienniczka, znajdziemy tam także miejsca na zdjęcia USG, notatki oraz ważne informacje. 

• Bardzo pomocna, rozwiewa wszystkie wątpliwości (Opisany każdy trymestr ciąży, kryzysowe sytuacje oraz poród - Dokładnie, wyczerpująco i prawdziwie)

• Niesamowicie smaczne fit przepisy przyszłej mamy (Przepisy na każdy dzień tygodnia - Różnorodne, zdrowe, łatwe oraz szybkie w przygotowaniu)

• Treningi odpowiednie dla aktywnych kobiet w ciąży (Opisane krok po kroku, łatwe, bezpieczne oraz wygodne podczas ciąży. Znajdziemy nawet kilka ćwiczeń z Naszym partnerem)

Uwielbiam Natalię - Piękna, mądra oraz niesamowita kobieta.. Jeszcze przed ciążą korzystałam z jej zestawu ćwiczeń dostępnych na jej kanale YouTube. 
Cieszę się ogromnie, że miałam możliwość przeczytania tak świetnej książki!
I oczywiście z ręką na sercu będą ją polecać, gdyż jest idealna dla początkujących jak i zarówno bardziej doświadczonych/zaawansowanych mamusi. 

Czy są tutaj ze mną już jakieś mamusie? Co myślicie o tego typu książkach? 

~ Buziaczki, loveanea. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

Copyright © 2017 loveanea