11/15/2017

III SPOTKANIE BLOGEREK W ŁODZI - RELACJA

Niedawno, a dokładnie 28/10 pojechałam do niesamowitego miasta, czyli do Łodzi na świetne spotkanie dla blogerek, które zorganizowała przemiła Sylwia blog - ZADBANAMAMA w pięknej rodzinnej kawiarni TUBAJKA, która mieści się w bardzo fajnym oraz klimatycznym parku. Było to moje pierwsze spotkanie tego typu, więc byłam strasznie podekscytowana oraz ciekawa co mnie tam spotka. Na spotkanie wybrałam się z Moją ukochaną Madzią blog - TAKIEMOJEODERWANIE Poznałyśmy tam wiele fajny dziewczyn oraz niesamowite marki kosmetyczne, zjadłyśmy przepyszny lunch i dowiedziałyśmy się także wiele ciekawych rzeczy/nowości na temat bloga oraz popularnego Instagrama! Wszystkie wykłady były bardzo ciekawe oraz obfite w szczegóły.. A sponsorzy spotkania obdarowali Nas wspaniałymi upominkami, za które bardzo dziękujemy. Pierwsze warsztaty były zorganizowane przez przesympatyczną Małgosię blog - MYOU 
oraz firmę WÓJCIK I SPÓŁKA - Miałyśmy okazje nauczyć się szyć na prawdziwej profesjonalnej maszynie oraz wykonać swoją własną kosmetyczkę! Niesamowite przeżycie dla mnie, gdyż po raz pierwszy miałam styczność właśnie z maszyną do szycia, o dziwo dała radę i uszyłam świetną oraz pojemną kosmetyczkę z bardzo fajnych materiałów, które były dostępne.. Muszę przyznać nieskromnie, że jestem z siebie dumna oraz ze wszystkich dziewczyn oczywiście! Podczas zabawy towarzyszyły Nam uśmiechy na twarzy oraz wszystkiego doglądała i tłumaczyła pomocnie Małgosia, więc każdej dziewczynie poszło sprawnie uszycie swojego cuda. 

Kolejne spotkanie poprowadziła Ania Pytkowska blog - NIETYLKOPASTA 
Niesamowita kobieta, która o strefie blogowej wie chyba wszystko! 
Przedstawiła bardzo ciekawą oraz obszerną prezentacje odnoście współprac między agencjami, a blogerami oraz przydatne informacje dotyczące wykresów, zasięgów bloga w poprzednim roku. 

Wykłady także poprowadziła Wioletta blog - MAMABLOGUJE 
Opowiedziała Nam przede wszystkim o tym jak sprawnie pisać do firm, jak wycenić swoją pracę oraz jak przedstawić ofertę podczas wybrania współpracy. Bardzo przydatne oraz ciekawe informacje otworzyły Nam wiele nowych możliwości. 

Podczas przerwy na kawkę, tort oraz pyszne ciasta odwiedziła Nas niesamowita przedstawicielka z firmy LIQUPHARM - Przedstawiła Nam świetne serum do twarzy z witaminą E, witaminą C oraz nowość jaką jest Retinol. Każda z Nas miała możliwość zobaczyć, powąchać i poodtykać każdy dostępny produkt - Jestem bardzo zachwycona tymi wspaniałymi buteleczkami i już nie mogę się doczekać, kiedy je przetestuje! 

Kolejne spotkanie odbyło się z pięknymi Paniami z salonu NOWBROW PROFESSIONAL EYE STUDIO - Salon zajmujący się nitkowaniem brwi oraz całej twarzy, ta metoda podbija świat! Przyznam, że kiedyś nawet o tym myślałam, ale obawiałam się bólu związanego z tym zabiegiem - Jak mogłyśmy zobaczyć na własne oczy, ból to tylko Nasze wyobrażenie. Marta zgłosiła się do przeprowadzanie depilacji na własnych brwiach, jej odczucia były dowodem na to, że nie jest to bolesne, a wręcz przeciwnie - Bardzo relaksujące, przepięknie wymodelowane oraz podkreślone brwi zrobiły na Nas wielkie wrażenie. 

Ostatnie wykłady poprowadziła Izabela blog - NANIO
Opowiedziała Nam wszystko co związane z Instagramem, między innymi style jakie można tam zobaczyć, o estetyce oraz profesjonalizmie poprzez dodawane zdjęcia, funkcjonowaniu zasięgów oraz o zakazanych # hasztagach. Wszelkie nowe informacje bardzo Nam się przydały, bo jak wiadomo Instgram to także bardzo ważna aplikacja wśród blogerek. 

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu! Sylwia niesamowicie wszystko zorganizowała, za co należą jej się ogromne brawa! Zdjęcia zawdzięczamy świetnemu fotografowi Jakubowi - JAKUB PLACZYŃSKI FOTOGRAFIA  Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się przyjechać na kolejne tego typu spotkanie! 

PARTNERZY SPOTKANIA 

Bielenda, kosmetyki AA, Eveline, Swiss Image, Pracownia Alex, NowBrow, Liqpharm, Basilur, Paul Mitchell, Vasco Nails, Wydawnictwo Jaguar, Wydawnictwo Media Service Zawada, Dragon, Granna, Patatoy, CD, Saal Digital, Promees, Bare Care, Karin, Z. One Concept, Hristina, Verona, Świerszczyk, Ekozuzu, Naturals Pharm, Mill Clean, Miodowa Mydlarnia, Manufaktura Czekolady, Ahmad Tea, 7th Heaven


UCZESTNICZKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W III SPOTKANIU BLOGEREK W ŁODZI


Sylwia Bogaj http://www.zadbana-mama.com.pl/
Anita Lesiak http://melodylaniella.blogspot.com/
Angelika Bogusz http://birginsen.com/
Wioleta Galla http://www.mama-bloguje.com/
Izabela Urbaniak - Marut http://nianio.com.pl/
Magdalena Sobol http://www.takiemojeoderwanie.pl/
Blanka Adler Szczecińska http://www.madameblania.pl/
Dominika http://przepisynawidelcu.blogspot.com/
Paulina http://laydymami.blogspot.com/
Paulina Wanowska www.degustatorka.blogspot.com/
Agnieszka Winciorek http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl/
Karolina Jabłońska http://bizarre-case.blogspot.com/
Aleksandra Kasińska http://www.kobieca-mama.pl/
Małgorzata Juskowiak http://myou.blog.pl/
Natalia Kowalska http://www.nie-codzienna.pl/
Kasia http://www.minimalniee.pl/
Magdalena http://przyjemnezpozytecznym.pl/
Joanna Nowak https://mowtylkoszeptem.blogspot.com/A czy Wy byłyście na jakimś spotkaniu zorganizowanym dla blogerek? Jak Wasze wrażenia? Obserwujcie uważnie mój profil na Instagramie - Będzie pierwszy konkurs/rozdanie ;) 


~ Buziaczki, loveanea.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Instagram

Copyright © 2017 loveanea